UYARILAR

Tüm ateşli silahlar potansiyel olarak tehlikelidir ve çok dikkatli kullanılmalıdırlar. Üretici firma önerileri dikkatlice okunmalı ve uygulanmalıdır. Herhangi bir kullanım hatası ciddi yaralanmalara ve ölümlere sebep olabilir. Lütfen üretici firmanın size vermiş olduğu kullanım kılavuzunu ve talimatlarını dikkatlice okuyunuz. Alıştırma ve pratik çalışmalarınızda dolu silah kullanmayınız ve bu tip çalışmalarınızda uzman bir kullanıcı olana kadar boş silah kullanınız. Size ve silahınıza uygun bir silah kılıfı, silahınızı güvenli taşımanıza yardımcı olur. Başkalarının ve kendi güvenliğiniz için, silahınızı emniyetli bir şekilde taşımak sizin sorumluluğunuzdur.

SİLAH KILIFI SEÇİMİ

Akar Saraciye Tabanca Kılıfları sadece dizayn edildiği silahlar ile kullanılmalıdır. Kılıfınızı aldıktan sonra silahınızın boş olduğundan emin olunuz ve kılıfınızın silahınızla uyumlu olup olmadığını kontrol ediniz. Kendi güvenliğiniz için Tabanca Kılıfınızın silahınıza uygun olması gerekmektedir. Kılıfınızı denerken silah mekanizmasının hareket etmediğinden emin olunuz. Tabanca Kılıfınızı denedikten sonra herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek içim öncelikle horozun kurulu olup olmadığını kontrol ediniz. Silahın kılıfa uygun olup olmadığı tüketicinin sorumluluğundadır. Lütfen görüş ve önerileriniz için Akar Saraciye ile irtibat kurunuz.

TADİLAT

Güvenliğiniz açısından ürün üzerinde herhangi bir tadilat veya değişiklik yapmayınız. Tüm Akar Saraciye ürünleri standart fabrika çıkışlı silahınızı güvenle taşıyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. Silahınız üzerinde yapacağınız tetik aksamı, namlu, kabza vs. değişiklikler silahınızın kılıfa tam olarak oturmasını engelleyebilir.

TABANCA KILIFI KULLANIMI

Tabanca Kılıfının silaha tam olarak uyduğundan emin olmak kullanıcının sorumluğundadır. Her zaman silahınız için üretilmiş ve silahınıza tam olarak uyan Tabanca Kılıflarını tercih ediniz. Silah kullanımında uzmanlaşmadan kesinlikle silahınızı dolu, horozu havada, ateşe hazır vaziyette taşımayınız. Silahınızı kılıfa takarken ve çıkarırken her zaman dikkatli ve namlunun güvenli bir bölgeye baktığından emin olunuz. Silahınızı kılıfa takarken ve çıkarırken parmağınızı tetiğin üzerinde tutmayınız. Silahın güvenle kullanımı kullanıcının sorumluluğudur, üretici firmanın önerileri doğrultusunda yapacağınız alıştırmalar azami dikkat gerektirir. Silah Kılıfınızı yüksek ateşten uzak tutunuz. Akar Saraciye kılıflarını satın alan kullanıcılar, ateşli silahların riskini, kalite ve kullanım performansını kabul etmiş sayılır.

GARANTİ

Tüm Akar Saraciye Ürünleri satın alındıktan sonra 1 yıl süreyle erken deformasyon ve üretici hatalarına karşı garantilidir. Akar Saraciye garantri kapsamındaki hatalı ürünlerin tamirini veya yenisiyle değiştirilmesini garanti eder. Garanti süresinin devam ettiğini belgelemek kullanıcının yükümlülüğündedir. Bunun dışında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.