Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

2. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan AKAR SARACİYE AV MLZ. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir. AKAR SARACİYE, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5. AKAR SARACİYE işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

6. AKAR SARACİYE’ nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe AKAR SARACİYE’nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

 
7. AKAR SARACİYE web sitesine giriş yapmanız, alış veriş yapmanız için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrenin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasından AKAR SARACİYE sorumlu olmayıp, böyle bir kullanım nedeniyle ortaya çıkan zarar ve tazminat talepleri AKAR SARACİYE’ye yöneltilemez.

8. AKAR SARACİYE, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

9. Bu internet sitesi AKAR SARACİYE ’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. AKAR SARACİYE, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

10. AKAR SARACİYE  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, AKAR SARACİYE  markası ve diğer markalar, www.akarsaraciye.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. AKAR SARACİYE’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

11. AKAR SARACİYE  tarafından web sitesinde hatalı fiyat belirtilmesi halinde, AKAR SARACİYE’nin ilgili Kampanya’yı derhal sonlandırma ve Müşteri’ye ödemiş olduğu bedeli iade ederek siparişini iptal etme hakkı saklıdır.

13. İşbu Kullanıcı Sözleşmesine aykırı hareketiniz nedeniyle AKAR SARACİYE tarafından herhangi bir bildirime gerek olmaksızın ve derhal üyeliğiniz askıya alınabilir ve/veya sonlandırılabilir.

14. AKAR SARACİYE, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.